ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ НЕСУТЬ СОЛІДАРНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РІВЕНЬ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19

Дата: 11.03.2021 15:02

09 березня 2021 року

Очільник області зазначив, що Запорізька область може переміститись у “червону” зону за рівнем захворюваності на COVID-19. Поки що епідемічна ситуація в регіоні спокійна: щоденно фіксують незначну кількість нових випадків захворювання, завантаженість ковідних ліжок становить близько 17 відсотків. Однак громадяни все частіше нехтують карантинними заходами, забувають про носіння масок.

• Щодня ми спостерігаємо, як у західних областях України фіксують до 500-800 нових випадків захворювання на добу. Хвиля хвороби уже перемістилась у центр країни, і, можливо, дійде і до нас. Ми всі несемо солідарну відповідальність за зниження чи зростання показників захворюваності. Звертаюсь до всіх мешканців області: якщо ми не хочемо потрапити до «червоної» зони епіднебезпеки, то необхідно припинити ігнорувати карантинні обмеження. Одягнена маска - це, перш за все, безпека ваших близьких та рідних, а також вияв поваги до співгромадян, – наголосив керівник облдержадміністрації.