Подарунок гра-симулятор “Світ громад”

Дата: 15.03.2021 09:19

З гарним подарунком до Благовіщенської загальноосвітньої школи сьогодні завітали представники Українського фонду соціальних інвестицій, які подарували настільну гру-симулятор “Світ громад”. Ця гра максимально наближена до реального життя.

У жовтні 2019 році "Світ Громад" отримала нагороду у категорії "Найкращий проект у сфері громадянської освіти для активізації громад" для країн Східного партнерства від EENCE – мережі інституцій та експертів, мета якої – сприяння обміну та розвитку знань, навичок і цінностей в сфері громадянської освіти в регіоні країн Східного партнерства.

Представники УФСІ не просто подарували, а й провели гру з учнями ЗОШ та представниками місцевої влади.

За сценарієм учні виступали в ролі місцевої влади, а представники влади звичайними мешканцями громади. Всі отримали велике задоволення від командної роботи і зрозуміли, наскільки важливо працювати разом, згуртовано вирішувати будь-які проблеми.