Дата: 12.03.2021 20:47

У лютому 2021 року, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 419,5 тис. грн.

У тому числі:

• допомога по тимчасовій непрацездатності у сумі 357,4 тис.грн., яка нарахована на підставі 113 листків непрацездатності;
  • допомога по вагітності та пологах у сумі 58,0 тис. грн., яка нарахована на підставі 3 листків непрацездатності;
  • допомога на поховання у сумі 4,1 тис. грн. (1 випадок).

Усього з початку року загальна сума замовленого страхувальниками Більмацького та Розівського районів Запорізької області матеріального забезпечення складає 1 млн. 097 тис. грн.

У лютому 2021 року, Більмацьким відділенням  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, призначено страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) на загальну суму 770,344 тис. грн.

У тому числі:

• щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсують відповідну частину втраченого заробітку потерпілого призначено 206 особам у сумі 737,870 тис грн.;
  • щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника призначено 10 особам у сумі 32,474 тис. грн.;

Усього з початку року загальна сума призначених потерпілим (членам їх сімей) Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у  Запорізькій області страхових виплат складає 1млн.  540 тис. грн.