Акція «Подаруй громаді квіти»

Дата: 13.04.2021 11:16

Шановні жителі громади!

З 13 квітня 2021 року  в Комиш-Зорянській громаді проводиться акція «Подаруй громаді квіти», яка триватиме до 22 квітня 2021 року.

Тож спільно заквітчаємо нашу територіальну громаду. А для цього потрібно зовсім не багато – бажання і праця. А ще потрібен якісний посадковий матеріал: троянди, петунії, хризантеми та ін.. У рамках акції кожен бажаючий може принести квіти та власноруч висадити їх. Висадження квітів відбудеться 23 квітня 2021 року з 10.00 год. на центральних площах населених пунктів громади.

Збір посадкового матеріалу здійснюється старостами та заступником селищного голови.

Запрошуємо долучитися усіх небайдужих громадян, суб’єктів підприємницької діяльності до участі в даній благодійній акції.

По закінченню акції на офіційному сайті Комиш-Зорянської селищної ради та місцевому ЗМІ буде представлений фотозвіт.