Акція «Подаруй громаді квітку» вдалася!

Дата: 29.04.2021 10:50

Фото без опису23 квітня 2021 року на території Комиш-Зорянської селищної територіальної громади пройшла акція «Подаруй громаді квітку», до якої міг долучитися кожен мешканець громади та висадити квіти власноруч. Квіти (троянди, петунії та півники) були принесені працівниками селищної ради.

Також цього дня були проведені роботи з благоустрою територій населених пунктів:

• висадження квітів;
  • прибирання, вивезення сміття та торішнього листя;
  • чистка бордюр від бруду, підбілювання дерев.

В заході взяли участь працівники апарату селищної ради, будинків культури, комунальних підприємств, установ та закладів, небайдужі жителі громади.     В ході проведення акції на головній площі громади та в центрах сіл висаджено кущі троянд та петунії, на закупівлю яких не витрачено жодної бюджетної гривні.

Також було залучено декілька одиниць техніки

Маємо надію, що наступного року до проведення акції долучаться усі активні та небайдужі жителі громади.

З фотозвітами проведених робіт на інших територіях громади можливо ознайомитись тут: Благовіщенкас. Ланцевес. Білоцерківкас. Шевченківське