Велика шана і уклін учасникам ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

Дата: 29.04.2021 17:09

26 квітня 2021 року з нагоди 35-х роковин  Чорнобильської катастрофи за активну особисту участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС передано та вручено Грамоти Запорізької обласної державної адміністрації, Подяки від  народного депутата України Олександра Пономарьова, а також розпорядженням селищного голови від 23.04.2021 № 91 нагороджено Грамотами та пам’ятними медалями  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, жителів Комиш-Зорянської селищної ради.

Заступник селищного голови Вікторія Левада разом зі старостами Іриною Недобугою та Олександром Ребром привітали учасників ліквідації та вручили їм добовий набір продуктів військовослужбовця, фотоальбоми та армійську фляжку для води, «вітамінні» набори від приватних підприємців (Ігоря Шила, Тетяни Бабенко та Володимира Прийми)  та продуктові набори від Комиш-Зорянської селищної ради.

Без уваги не залишилася і вдова учасника ліквідації  Миколи Макаренка - Віра Іванівна.