9 травня -День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 07.05.2021 15:16

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої  світової війни, тому закликаємо кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам.На території Комиш-Зорянської селищної територіальної громади залишився один ветеран Великої Вітчизняної  Війни -Ревенок Леонід Савич. Тому, сьогодні, 7 травня 2021 року  депутат Запорізької обласної ради Олександр Машинський та голова Комиш-Зорянської територіальної громади Ігор Гнатуша привітали з  ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ветерана Великої Вітчизняної Війни Леоніда Савича та передали йому подарунки дочкою. Також продуктовий набір ветерану передав народний депутат України Олександр Пономарьов. Пам'ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!