Профілактичні заходи

Дата: 14.05.2021 07:40

Фото без описуДиректором комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Людмилою Лихварь, фахівцем із соціальної роботи Катериною Кудіновою, завідувачем відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яною Міщенко спільно з представником ювенальної превенції Оленою Сидоренко, старостами сіл: Іриною Недобугою, Олександром Ребром, Натальою Савічевою та Світланою Смоляною ( на постійній основі) ведеться профілактична робота з родинами, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками проводяться бесіди щодо виконання своїх батьківських обов’язків, вживання спиртних напоїв та наркотичних речовин. Надаються рекомендації щодо створення сприятливих умов для проживання дітей та попередження розвитку раннього сирітства.

Профілактичні заходи, спільно з суб’єктами соціальної роботи, сприяють формуванню навичок відповідального батьківства.