"Зав'яжи стрічку-скажи булінгу НІ!"

Дата: 14.05.2021 07:41

Протидія булінгу присвячена боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися дітям в усьому світі. Цькування з боку однолітків є однією з найбільш поширених причин суїциду серед дітей і підлітків. Організація Об’єднаних Націй визнала епідемію залякування і цькування і в 2012 році та оголосила 4 травня – U.N. Anti-Bullying Day. Зважаючи на серйозність і маштаб проблеми, працівниками комунальної установи "Центр соціальних послуг" Людмилою Лихварь та Катериною Кудіновою спільно з інспектором ювенальної превенції Оленою Сидоренко, за участі дітей, проведена інформаційно-роз'яснювальна робота з використанням стрічок, які символізували "СТОП булінгу".

Учасники заходу написали на стрічках: "Ні булінгу!", " Стоп булінг"  та розвісили їх на деревах. Разом з дітьми обговорили правила поведінки у школі, на вулиці, вдома, а також надали поради, як поводитися у разі виникнення конфлікту.