Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

Комиш-Зорянська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту»

Дата: 31.05.2021 10:58
Кількість переглядів: 287

Фото без опису

Комиш-Зорянська селищна рада Більмацького району Запорізької області, керуючись Законом України «Про культуру», рішенням №8  7-ї позачергової сесії восьмого скликання селищної ради від 18.05.2021 року «Про затвердження Положення про порядок призначення керівника комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області» оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін.

Дата початку приймання документів від кандидатів – 01. 06.2021 року.

Дата закінчення прийому документів - 30.06.2021 року.

Строки проведення конкурсного добору керівника комунального закладу культури складають два місяця з моменту оголошення.

Вимоги до кандидатів на посаду: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі необхідно надати наступні документи:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
 • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості (з підверджуючими документами);
 • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального  закладу культури особа, яка:

-   за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

-   має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-   є близькою особою або членом сім'ї керівників Органу, який відповідно до статутних документів здійснює управління закладом.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи подаються до Комиш-Зорянської селищної ради каб №10, що знаходиться за адресою: вул. Вокзальна, 5, смт Комиш-Зоря Більмацький район Запорізька область, 71030.

Звертаємо увагу кандидатів, що на другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Також оголошується про формування складу конкурсної комісії для конкурсного добору керівника комунального закладу культури.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати  з 01.06.2021 року по 30.06.2021 року:

Перше засідання конкурсної комісії  відбудеться 09.07.2021 року

Друге засідання конкурсної комісії відбудеться 15.07.2021 року

Конкурсна комісія складається з дев’яти членів:

 • 3 кандидатури від членів трудового колективу;
 • 3 кандидатури від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування;
 • 3 кандидатури від органу управління.
 • Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудових колективів обираються на загальних зборах трудового колективу.
 • Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування можуть подати по три кандидатури  до органу управління.
 • Кандидатури до складу конкурсної комісії від громадських організацій будуть визначатись шляхом жеребкування, проведеним органом управління.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

 • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
 • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
 • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
 • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Умови проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури та призначення керівника:

 • Конкурсний добір проводиться публічно.
 • Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.
 • Орган управління не пізніш як за 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.
 • За клопотанням члена конкурсної комісії орган управління забезпечує його участь у засіданнях конкурсної комісії в режимі відеоконференції. Відповідне клопотання подається не пізніш як за три дні до початку засідання конкурсної комісії.
 • Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.
 • На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.
 • Особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду керівника комунального закладу культури у разі невідповідності вимогам, зазначеним у статті 21-1 цього Закону, за рішенням конкурсної комісії.
 • Орган управління зобов’язаний оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.
 • На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті органу управління та в інший спосіб. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього на засіданні конкурсної комісії проголосувала більшість від затвердженого складу конкурсної комісії.

У разі виявлення фактів, що свідчать про конфлікт інтересів члена конкурсної комісії, такий член конкурсної комісії не бере участі в голосуванні.

У разі відхилення конкурсною комісією всіх кандидатів конкурсна комісія проводить повторний конкурс. Повторний конкурс проводиться у порядку, визначеному статтями 21-1-21 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь