1 червня , в приміщені Комиш-Зорянськогоселищного будинку культури зібралися на локальний мітап для посилення громадських ініціатив «Драйвери змін».

Дата: 04.06.2021 11:43

Це особливий формат - неформальна освітня зустріч за участю активних представників різних населених пунктів громади із спільним обговоренням актуальних питань, напрацюваннях ідеї для ініціативи та її втілення, згуртування громади та залучення жителів до прийняття рішень.

У програмі заходу передбачалося:

- вивчення інструментів участі;

- сканування проблем громади;

- формування ініціативних груп для рішення обраних проблем;

- напрацювання ідей для їх рішення/пом’якшення;

- перетворення ідей в ініціативи та їх планування.

Спільно з командою проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Наталею Селюковою та Вікторією Верес учасниками заходу напрацьовано три ініціативи, які буде реалізовано з використанням інструментів участі та механізмів залучення громадян:

- організація дозвілля;

- реалії громади;

- підвищення громадської активності.

***

Зустріч відбулася у рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Запорізькій області виконавцем проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» є Агенція сталого розвитку «Хмарочос» у партнерстві із ГО «Культпрожектор» та ГО «УкрПростір».