Недопущення кримінальних правопорушень

Дата: 04.06.2021 14:49

Одним із напрямків роботи комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш – Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області є профілактика правопорушень в підлітковому середовищі, запобігання негативним явищам, які сприяють вчиненню неповнолітніми злочинів.

Директором КУ «ЦСП» Комиш – Зорянської СР Людмилою Лихварь, завідувачем Яною Міщенко та фахівцем із соціальної роботи Катериною Кудіновою відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом зі старостами Іриною Недобугою, Олександром Ребром, Світланою Смоляною  та Натальою Савічевою проводяться профілактично-роз’яснювальні бесіди з дітьми та батьками щодо недопущення вчинення кримінальних правопорушень, профілактики негативних явищ.

Значна увага приділяється сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.