Шановні жителі громади! Повідомляємо, що 01.07.2021 року о 13.00 в приміщенні Комиш-Зорянського селищного будинку культури відбудеться 8-ма чергова сесія Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

Дата: 21.06.2021 08:46

Фото без описуНа пленарному засіданні планується розглянути  наступні питання порядку денного, затверджених розпорядженням селищного голови від 18.06.2021 року № 125.

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ.

Проєкти рішень розміщені на офіційному сайті селищної ради

в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Також звертаємось до жителів громади з проханням утриматись від відвідування пленарного засідання 8 позачергової  сесії Комиш-Зорянської селищної ради, у зв’язку з подовженням адаптивного карантину на території України.

З метою  дотримання чинного законодавства, а саме ст. 29 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови КМУ від 11.03.2020 №211, особи, які не матимуть засоби індивідуального захисту (одноразові маска та перчатки), до сесійної зали допускатись не будуть.