Дата: 22.06.2021 09:30

Служба у справах дітей Комиш–Зорянської селищної ради інформує, що відповідно до Положень про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «Артек» за рахунок бюджетних коштів, затверджених наказами Міністерства соціальної політики України від 02.06.2020 № 358, 359 та Порядку направлення дітей, які потребують  особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку  за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 07.05.2019 № 246, діти військовослужбовців, які загинули (зникли безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час проведення АТО/ООС, мають право на забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку у першочерговому порядку.

Повну інформацію можна отримати у Службі у справах дітей за адресою смт Комиш – Зоря, вул. Вокзальна, 5.