Дата: 23.06.2021 13:35

Фото без описуСлужба у справах дітей Комиш – Зорянської селищної ради інформує, що на період з 16.07.2021 – 05.08.2021,є путівка для оздоровлення дітей пільгових категорій, до Державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресами: м. Київ, пуща-Водиця,14-та лінія та м. Київ, Житомирське шосе,17-й км.

Вартість путівки за рахунок державного бюджету становить 80% від вартості путівки, за рахунок батьків вартість 20%-2719,92грн.

Проїзд дітей до табору та зворотному напрямку, за рахунок батьків.

Пільгова категорія :

-діти з багатодітних сімей;

- талановиті та обдаровані діти-переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань,спартакіад; дитячим творчим колективам та спортивним командам-переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань,спартакіад.

Вікова категорія дітей з 7-18 років.

Повну інформацію можна отримати у Службі у справах дітей за адресою смт Комиш – Зоря, вул. Вокзальна,5 ,до 25.06.2021р.