Шановні жителі Комиш-Зорянської громади! Від усієї душі вітаю вас з Днем Конституції України та Днем молоді!

Дата: 27.06.2021 10:10

28 червня українці відзначають День Конституції - державне свято на честь прийняття Конституції України того ж дня у 1996 році.

Нехай це свято додасть сил для реалізації всього задуманого, досягнення миру та злагоди,  серця хай завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала.

Також в цей день країна святкує День молоді. Хочу сказати, що у нашій громаді живе та творить прекрасна молодь. Розумна, активна, цілеспрямована, про нашу  молодь  знають не тільки в нашій громаді, але й далеко за її межами. Вони активно заявляють про себе в спорті, в роботі, в навчанні, творчості. Для молодості немає нездійсненних мрій, головне, йти впевнено до своєї мети.

Бажаю усім невичерпної eнеpгії, міцного здоров’я та  творчого натхнення, родинного благополуччя та життєвих гараздів, щирого кохання.

Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!

Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!

З повагою

Селищний голова                                                         Ігор Гнатуша