ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ СЕМІНАР З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ КОМИШ—ЗОРЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА УЧАСТЮ ПОЛЬСЬКИХ КОЛЕГ

Дата: 30.06.2021 15:15

30 червня 2021 року проведено другий семінар з розробки Стратегічного плану розвитку Комиш-Зорянської селищної територіальної громади за участю Tomasz Czubara, Олексія Гаврилова, Миколи Крата. Селищний голова Ігор Гнатуша привітав усіх учасників заходу та побажав успіхів в подальшій роботі в написанні та Стратегії розвитку громади.

Учасники робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Комиш-Зорянської селищної територіальної громади ознайомились з результатами дослідження проведеного серед населення громади щодо визначення чинників, які впливають на збалансованість місцевого розвитку, а саме:

• інформацією про дослідження;
  • ставленням жителів громади до діяльності селищного голови та  працівників виконавчого апарату селищної ради;
  • оцінкою умов життя та якості громадських послуг.

Дослідження було проведено і розроблено Фондом Розвитку Місцевої Демократії.

За результатами презентації визначили основні цілі щодо написання Стратегічного плану розвитку громади.

Наступна зустріч запланована на 15 липня 2021 року за адресою: смт Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 63 (приміщення актової зали селищного будинку культури). Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у заході.

Інформація за результатами проведення анкетування