8-а сесія Комиш-Зорянської селищної ради восьмого скликання 01.07.21р.

Дата: 06.07.2021 10:18

Список депутатів, зареєстрованих на 8-й сесії Комиш-Зорянської селищної ради восьмого скликання.

Бланк голосування про затвердження порядку денного

Порядок денний сьомої позачергової сесії Комиш-Зорянської селищної ради

1.  Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Комиш-Зорянської селищної ради  (Бланк голосування)

2.  Про встановлення єдиного податку на території Комиш-Зорянської селищної ради           (Бланк голосування)