Дата: 07.07.2021 15:34

5 липня 2021 року відбулась визначна подія в галузі культури Комиш-Зорянської селищної територіальної громади. Обласний огляд колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва, присвячений 25–річниці прийняття Конституції України та 30–й річниці Незалежності України проведений на базі Комиш-Зорянського селищного будинку культури.

На святі були присутні: керівництво громади, працівники виконавчого апарату селищної ради, представники комунальних підприємств, установ, закладів та жителі і гості громади.

До складу оглядової комісії увійшли: провідний методист традиційних жанрів художньої самодіяльності комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Юлія Вовк, провідний методист з організаційної роботи установ культури клубного типу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Алла Рушинець, завідувач відділу Світлана Сметаніна.

Святкова програма почалася з відео-привітання працівників селищної ради та культури з Днем Незалежності.

По завершенню відеоролику, ведучі оголосили виступ Тетяни Ємченко, солістки Комиш-Зорянського СБК, з піснею «Музика рідного дому», яка пронизала до глибини душі своїм виконанням.

Чарівні учасниці танцювального дуету «Барви» Благовіщенського БК (керівник Лілія Романько ) виконали колоритний «Український танок».

Народні колективи «Зоряночка» Комиш-Зорянський СБК (керівник Шиян Олександр) та «Народичі» Благовіщенський БК (керівник Костенко Олександр) подарували присутнім незабутнє естетичне задоволення від виконання українських народних та сучасних пісень, адже кожний виступ вражав своєю милозвучністю.

Естафету яскравих вокальних виступів продовжили солістки Васильєва Наталя з піснею “Загадай бажання” та Богданова Альона з піснею “Калинова Україна” (керівник Олександр Водяницький) Білоцерківський БК.

З запальною піснею «Тече вода» виступила Смоляна Яна, Ланцівський БК.

Ліричні пісні виконали солістки малих форм «Золоті голоси» Віра Хлєбнікова з піснею «Чорне і Біле» та Яна Ємченко з піснею «Всюди буйно квітне черемшина» (керівник Тетяна Ємченко) Комиш-Зорянський СБК.

Великим патріотизмом та душевністю були сповнені виступи солістів Олександра Костенко Благовіщенський БК з піснею «Соколята» та Олександра Коваленко з піснею «Я України син» Шевченківський БК ( керівник Турчина Ольга).

Справжньою окрасою концерту став виступ солістки малих форм «Золоті голоси» Світлани Сидоренко Комиш-Зорянський СБК (керівник Тетяна Ємченко), яка виконала українську народну пісню - «Біла береза» - акапелла.

Марина Лагнова, учасниця гуртка літературного читання Шевченківського БК(керівник Турчина Ольга) підбадьорила всіх присутніх гуморесками.

Вокальне тріо «Флірт» Благовіщенський БК (керівник Костенко Олександр) подарували присутнім запальну сучасну українську пісню «На крилах».

Всім присутнім запам’ятався колоритний виступ народного театру місцевого факту «Ритм часу» (керівник Лахно Людмила) Благовіщенський БК з програмою «Моя Україна», які підготували для глядачів сценки з запальними жартівливими піснями.

Зачарували своїми виступами читці Єлизавєта Дементій, гурток «Майстри слова» Комиш-Зорянський СБК (керівник Динник Євгенія) презентувавши вірш «Писала калина листа з України» та Лукашева Маргарита, гурток художнього читання (керівник Непийпиво Олена) Ланцівський БК вірш «Про село», написаний місцевою жителькою Ольгою Кондратенко.

Вокальний дует “До-ре-мі” (керівник Олена Кустря) Білоцерківський БК з піснею «Дитяча мрія» надихнули всіх присутніх поринути у спогади дитинства .

Хореографічні композиції подарували колектив сучасного танцю «Зірочки» (керівник Кустря Олена) Білоцерківського БК, учасниці любительського об’єднання «Запальні дівчата» (керівник Олена Тристан) Ланцівський БК, учасниці любительського танцювального об’єднання “Зірки Білоцерківки” (керівник Міщенко Яна) Білоцерківський БК.

Вокальне тріо «Ліра» (керівник Шиян Олександр) Комиш-Зорянський СБК виконали запальну пісню «Розійшлись бережечки» .

З сольною танцювальною композицією виступила Ковалько Аріна Білоцерківський БК.

Талановито та емоційно, пронизуючи до глибини душі, стали виступи Романа Рєпки, соліста малих форм «Проліски» (керівник Турчина Ольга) Шевченківський БК виконавши патріотичну композицію ,,Квітуча Україна’’ та Ніки Курган, солістки малих форм (керівник Олександр Костенко) Благовіщенський БК з піснею «Слава Україні» .

Сімейний дует у складі Анни Славної і Олександра Шияна (керівник Шиян Олександр) Комиш-Зорянський СБК подарували пісню «На крилах».

Яскравим завершенням святкової концертної програми став

виступ вокального чоловічого дуету «Акорд» (керівник Олександр Костенко) Благовіщенський БК з піснею «Нам є, що захищати» та вихід всіх учасників на сцену.

Після завершення святкового концерту всі присутні мали змогу оцінити вміння майстрів народного мистецтва нашої громади, роботи яких були представлені на виставці. Свої вироби презентували: Ємченко Тетяна (картини з паперу, художне оформлення посуду, художні картини), Сердюк Тетяна (вироби, виготовлені використовуючи техніку в’язання гачком), Непийпиво Олена (аплікаційні роботи з соломи).

Концертна та виставкова програми вразили яскравими, творчими, професійними композиціями і виставками, які виконали колективи, солісти закладів культури та майстри народного мистецтва Комиш-Зорянської селищної громади.