ПОДАРУЙ ДИТИНІ РОДИНУ!

Дата: 08.07.2021 08:02

Сімейні форми влаштування дітей, які залишились без  батьківського     піклування

ПРИЙОМНА СІМ'Я

В силу певних обставин сьогодні багато дітей залишаються без батьківської опіки та любові.

Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.

Сім’я не завжди визначається по крові. Часто це люди у Вашому житті, які приймають вас і готові ділити з вами своє тепло. Це можливість для дітей відчути себе захищеними і зростати у батьківській любові. Діти отримують турботу, а дорослі  можуть відчути радість батьківства.

Однією з форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є прийомна сім’я.

Що ж таке прийомна сім’я?

Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування(«Положення про прийомну сім’ю», затверджено Постановою КМУ від 26.04.2002 № 565).

Держава бере на себе підтримку прийомної сім’ї:

• зберігає за прийомною дитиною статус дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування і всі відповідні пільги;
  • надає кошти на утримання дитини та виплачує грошове забезпечення одному з прийомних батьків;
  • забезпечує соціальне супроводження прийомної сім’ї спеціалістами центру соціальних служб, які допомагають у вирішенні та узгодженні поточних питань сім’ї.

Якщо Ваше серце наповнює любов до дітей та маєте бажання взяти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, ви поживаєте на сільських або селищній території, пропонуємо створити прийомну сім’ю.

Для отримання консультацій ви можете звернутися до спеціалістів  служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації, які працюють на віддалених робочих місцях на території колишніх районів, які увійшли до складу новоутвореного Пологівського району, а саме:

смт. Розівка, вул. Каштанова, буд., 15                   Журавель Альона Анатоліївна

смт Більмак, вул.  Центральна, буд.,52,                    Нечитайло Вадім Іванович

каб. № 4                                                                Скокова Аліна Вікторівна

м. Гуляйполе, вул. Н. Махна, буд., 50 каб.              Гринь Володимир Іванович

№ 3                                                                        Пікуленко Наталія Іванівна
м. Оріхів  вул. Запорізька, буд., 36, каб. № 5         Зєнцова Лариса Станіславівна

Дорофєєва Оксана Олексіївна

За детальнішою інформацією звертайтеся до спеціалістів служби у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, буд., 32 ,телефон: (06165) 23305

За інформацією служби у справах дітей

Пологівської районної державної адміністрації