Відбувся Х Міжрегіональний фестиваль народної творчості "З прабатьківських криниць",  який був присвячений 25-й річниці Конституції України.

Дата: 19.07.2021 09:23

В програмі: виступи колективів, майстер - класи та виставка робіт від майстринь ДПМ

На фестивалі були представлені:  м.Пологи, с. Пологи, м.Бердянськ, смт. Чернігівка, Комиш-Зорянська ТГ, Смирновська ТГ, Більмацька ТГ.

Від Комиш-Зорянської селищної громади участь брали: народний вокальний колектив української пісні та музики «Народичі» (керівник О.О. Костенко) та народний вокальний колектив «Зоряночка» (О.Д. Шиян).

Під час проведення фестивалю учасники мали змогу не лише показати свої таланти, але й поспілкуватись, долучитись до мистецтва та поділитись досвідом із молоддю.

В завершенні програми від депутата обласної ради О.М. Машинського гарним подарунком для учасників стало вогняне шоу від театру вогню INKOGNITO.