Комиш-Зорянська селищна територіальна громада
Пологівського району Запорізької області

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Дата: 30.07.2021 11:48
Кількість переглядів: 803

Фото без опису

За період з  16 по 30 липня 2021 року до Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомлень про нещасні випадки та професійні захворювання не надходило. 

    До відома:

Проведення інструктажів  з питань охорони праці

            Відповідно до ст. 29 Кодексу законів про працю України роботодавець перед початком роботи нового працівника зобов’язаний проінформувати його під розписку про умови праці, наявні на його робочому місці небезпечні чи шкідливі виробничі фактори, які ще не усунуто, та про можливі наслідки їх впливу на здоров’я працівника, а також про можливі пільги та компенсації за роботу в таких умовах.
           Крім того, при прийнятті на роботу всі працівники повинні за рахунок роботодавця пройти вступний інструктаж, навчання, перевірку знань, первинний інструктаж на робочому місці, стажування і набуття навичок безпечних методів праці. Після цього працівники допускаються до самостійної роботи.

          Вступний інструктаж проводить спеціаліст з охорони праці;  первинний – безпосередній керівник працівника. Надалі з працівниками повинні проводитися повторні інструктажі (раз на квартал при виконанні робіт підвищеної небезпеки або раз на півріччя), позапланові (при зміні правил охорони праці, зміни в обладнанні або при порушенні працівником правил охорони праці) та цільові інструктажі (зокрема, при разових роботах, не пов’язаних зі спеціальністю). Про проведення  інструктажів особа, яка проводила інструктаж, вносить запис до відповідних журналів (Додаток 5 до пункту 6.3. та Додаток 6 до пункту 6.10. Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь