Перемога у конкурсі мікрогрантів

Дата: 12.08.2021 04:49

В рамках реалізації програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність  активні жінки Комиш-Зорянської  селищної територіальної громади - керівниця проєкту Вікторія Левада, учасниці Олена Филиппова, Ірина Недобуга, Тетяна Рибалка та Наталя Савічева стали випускницями 23-ї  Академії Жіночого Лідерства та перемогли в конкурсі мікрогрантів з проєктом «Майданчик - місце щасливого дитинства», вартість якого становить 3000 євро.

Даний проєкт покликаний об’єднати жінок різних вікових категорій, які зможуть обмінюватися досвідом, планувати різні тематичні заходи направлені на самореалізацію їх як особистості та розвиток і виховання дітей, а також згуртовувати мешканців громади.

Проєкт буде реалізовано до 15 листопада 2021 року за підтримки  Українського Жіночого Фонду.