Шановні мешканці громади!

Дата: 13.08.2021 09:03

Запрошуємо Вас ознайомитись із оновленим Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, який впроваджується у Вашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. (УФСІ VІ)», а саме:

– субпроект № 16-23-27-002  «Покращення умов надання послуг шкільної освіти у ЗОШ с. Благовіщенка, Пологівський район, Запорізька область/KfW»

Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я,  які  можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження.

У результаті впровадження субпроекту у Благовіщенський ЗОШ будуть виконанні енергоефективні заходи роботи з утеплення фасаду, утеплення цоколю та влаштування блисковкозахисту.

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. (УФСІ VІ)» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

План економічного і соціального менеджменту у формі контрольного  переліку.