Привітання Комиш-Зорянського селищного голови з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2021 06:46

Фото без описуШановні жителі Комиш-Зорянської громади!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України!

30 років тому українська незалежність не почалась, а відновилась. Історія Українського державотворення налічує більше 1000 років.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

1991 року український народ обрав незалежність, та вже у 2014 році стало очевидно, що просто обрати незалежність замало. За свою незалежність та  свободу треба боротись.

Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше - єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!

Слава Україні!

Комиш-Зорянський селищний голова            Ігор ГНАТУША