Шановні мешканці громади! Зверніть увагу! Не будьте байдужими!

Дата: 31.08.2021 13:50

З 1 квітня  по 30 вересня 2021 року відбувається XVI Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих неонатологічних відділень – «Здорові немовлята». В минулому році в Запорізьку обласну лікарню було придбано медичне обладнання в відділення кардіореанімації.

Зверніть увагу на яскраві картонні скриньки з наліпками червоного кольору у вигляді сердечок, які стоять в магазинах, аптеках. Кожна ваша гривня – це крок до омріяного здоров’я немовлят. І розмір допомоги не має значення, адже всі ми разом можемо змінити все! І навіть за дуже короткий час подарувати дитині здоров’я. Поспішаймо! Давайте разом врятуємо дитячі сердечка!

З повагою повідомляємо Вам, що БФ «Серце до серця», що кожна організація, яка за підсумками акції збере  понад 3000 тисячі гривень, отримує звання «Золоте серце України».

Крім того, повідомляємо, що інформацію про проведення акції розміщено на офіційному веб-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua.

Реквізити для перерахування благодійних внесків

1. АО КБ "ПРИВАТБАНК» IBAN UA 17 305299 0000026008043604327 ЕГРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Запорізької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Також Ви можете зробити благодійний внесок за реквізитами вище, через Приват24 в розділі: мої платежі, вказавши Запорізьку область, призначення платежу: на закупівлю медичного обладнання та надіслати нам скріншот платежу із зазначенням у листі: назва навчального закладу, район.

2. АО "Кредобанк" IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЕГРПОУ 34354227 МФО 325365, призначення платежу: «Для Запорізької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».