Привітання зі Святом Першого дзвоника

Дата: 01.09.2021 09:10

Фото без описуДорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим Святом Першого дзвоника – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю.

З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Зі святом вас усіх – із Днем знань.

З початком нового навчального року!

Комиш-Зорянський селищний голова             Ігор ГНАТУША