Комиш-Зорянська селищна рада Більмацького району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

Дата: 04.09.2021 09:59

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Без вимог до стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в Комиш-Зорянській селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (Е-декларація).

Подавати за адресою: 71030, смт Комиш-Зоря, вул.. Вокзальна,5, каб №10.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном:. 0892500744