Шановні вчителі та ветерани освітянської ниви!

Дата: 01.10.2021 07:55

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем вчителя, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашої громади.

Селищний голова                                            Ігор ГНАТУША