Привітали освітян із професійним святом!

Дата: 04.10.2021 17:28

В п’ятницю, 1 жовтня Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики  Вікторія Левада ,начальник відділу освіти  Альона Бузало та старости старостинських округів вітали працівників освіти нашої громади. Колективам дошкільних  та загальноосвітніх закладів вручені Почесні грамоти та пам’ятні подарунки.

Дорогі вчителі! Спасибі вам за те, що ведете нас по вірному шляху в країну знань, мудрості і добра! Нехай ваша робота завжди буде вам в радість, а всі учні вас цінують і поважають! Бажаємо Вам міцного здоров'я, блискучих успіхів і безліч радісних подій!