Триває співпраця з Українським Фондом Соціальних Інвестицій

Дата: 12.10.2021 06:19

У лютому 2021 року за сприяння Українського Фонду Соціальних Інвестицій та фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку  KfW завершено впровадження субпроєкту   "Покращення умов надання послуг шкільної освіти у ЗОШ с.Благовіщенка, Більмацький район Запорізька область/KfW", школа отримала сучасний, з дотриманням всіх Вимог безпеки, дах.

З вересня 2021року тісна співпраця з УФСІ знайшла своє продовження.

16 вересня 2021року в с.Благовіщенка відбулися  тендерні процедури із впровадження нового проєкту "Капітальний ремонт фасаду будівлі школи за адресою вул.Шевченка, буд.117, с.Благовіщенка, Більмацький район, Запорізька область"

Серед претендентів на виконання робіт переможцем тендеру обрано підрядну організацію ТОВ ПВП "Контактсіч-Аква". Будівельні роботи мають розпочатися вже у жовтні.