До відома жителів Комиш-Зорянської громади!

Дата: 02.11.2021 08:24

За даними  КНП «Комиш-Зорянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради в період   з 19 жовтня по 29 жовтня 2021 року медичними працівниками КНП «Комиш-Зорянський Центр ПМСД» відібрано            114 зразки біологічних матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19 та відправлено до ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України».

За цей період на території Комиш-Зорянської ОТГ виявлено 37 випадків захворювань.

Всього за 2021 рік виявлено 494 випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

Станом на 29.10.2021 року на амбулаторному лікуванні перебуває 71 пацієнт, з них 67 перебуває на амбулаторному лікуванні:

• 27 жителів смт Комиш-Зоря;
  • 3 жителя с. Білоцерківка;
  • 26 жителів с. Благовіщенка;
  • 6 жителів с. Ланцеве;
  • 5 жителів с. Шевченківське.

На стаціонарному лікуванні перебуває 4 жителя (2 – смт Комиш-Зоря,                1 – Благовіщенка, 1 – Білоцерківка)