Привітали працівників соціальної сфери.

Дата: 11.11.2021 17:26

До Дня працівників соціальної сфери Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша привітав і подякував працівникам трудових колективів КУ «Центр соціальних послуг», ЦНАПу, державного реєстратора, службу у справах дітей, за їхню працю, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, небайдужість до чужого горя і болю. Ігор Вікторович виконав почесну місію вручив грамоту Департамента соціального захисту населення обласної державної адміністрації директору КУ «ЦСП» та нагородив Людмилу Лихварь грамотою Комиш-Зорянської селищної ради начальника відділу «ЦНАП» Олену Филиппову.

«Від імені жителів Комиш-Зорянської селищної територіальної громади хочу висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за Вашу працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, сердечність.

Сердечно бaжaю Вaм, Вaшим родинaм мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї i нехaй добро, зроблене Вaми, повертaється до вaс сторицею!»