Питання енергозбереження щороку стає актуальнішим.

Дата: 19.11.2021 13:12

Подорожчання електроенергії у світі спонукає усіх без винятку до жорсткої економії. Не стала винятком і наша Комиш-Зорянська громада, яка утримує на своєму балансі чималу соціальну інфраструктуру та завдяки підтримці Український фонд соціальних інвестицій - УФСІ залученню грантових коштів німецького уряду, які надаються через Банк розвитку KfW, таке покращення стало реальним.

Швидкими темпами просуваються роботи, спрямовані на реалізацію проєкту "Капітальний ремонт фасаду будівлі школи за адресою вул.Шевченка,буд.117, с.Благовіщенка Пологівський район, Запорізька область".

Фасад закладу поступово утеплюється, в шкільних приміщеннях з кожним днем стає тепліше і затишніше. Станом на сьогодні 40 відсотків загальної площі вже утеплено. В умовах сьогодення така підтримка Український фонд соціальних інвестицій - не просто важлива, вона-життєвонеобхідна.