Шановні мешканці Комиш-Зорянської селищної територіальної громади, розпочинаємо процес обговорення проєкту Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг Комиш-Зорянської селищної територіальної громади Запорізької області на 2021-2027 роки!

Дата: 22.11.2021 16:19

Відповідно до розпорядження селищного голови про проведення консультацій з громадськістю на тему: «Проєкт Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг Комиш-Зорянської селищної територіальної громади Запорізької області на 2021-2027 рр.» (далі — Стратегія) з 22 по 30 листопада 2021 року проводиться визначення громадської думки щодо проєкту документу Стратегії.

Під час проведення консультацій ми розраховуємо на ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку системи надання соціальних послуг, включаючи конкретні заходи виконання Стратегії.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитися до публічного громадського обговорення Стратегії (ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА ТЕКСТ ДОКУМЕНТУ).

Проєкт документу Стратегії доступний на офіційному веб-сайті громади https://kom-zoryanska-gromada.gov.ua, на Фейсбук сторінці громади в соціальній мережі https://www.facebook.com/kzotg та в приміщенні селищної ради громади за адресою: вул. Вокзальна, буд. №5, смт Комиш-Зоря, Пологівський район, Запорізька область, 71030, каб. №9.

Також автентичні копії проєкту Стратегії для ознайомлення розміщено у паперовому вигляді в наступних загальнодоступних місцях громади, а саме:

• с. Благовіщенка – приміщення адміністративної будівлі Благовіщенського старостинського округу, за адресою: с. Благовіщенка, вул. Шевченка, буд. №107, кабінет старости;
  • с. Білоцерківка – приміщення адміністративної будівлі Білоцерківського старостинського округу, за адресою: с. Білоцерківка, вул. Петра Ребра, буд. №15, кабінет старости;
  • с. Ланцеве – приміщення адміністративної будівлі Ланцівського старостинського округу, за адресою: с. Ланцеве, вул. Миру, буд. №11, кабінет старости;
  • с. Шевченківське - приміщення адміністративної будівлі Шевченківвського старостинського округу, за адресою: с. Шевченківське, вул. Шевченка, №29, кабінет старости.

Консультації з громадськістю щодо проекту Стратегії розвитку надання соціальних послуг Комиш-Зорянської селищної територіальної громади Запорізької області на 2021-2027 роки відбудуться 29 листопада 2021 року о 10.30 год в приміщенні комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Комиш-Зорянської селищної ради Пологівського району Запорізької області за адресою: смт Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, буд.63. При собі мати COVID-19 сертифікат про вакцинацію або ПЛР тест

Комунікація через координатора робочої групи (Лихварь Людмила Володимирівна, (066)4753525)

Після консультацій з громадськістю та узгодження остаточної версії проєкту Стратегії  документ буде подано на затвердження сесії Комиш-Зорянської селищної ради.

Долучайтесь до обговорення, ваша думка важлива для нас!

Завантажити: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ системи надання соціальних послуг Комиш-Зорянської селищної територіальної громади Запорізької області 2021-2027 року