25 листопада в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

Дата: 25.11.2021 17:32

Щорічно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

Саме тому 25 листопада в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками, було проведено засідання "круглого столу" за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та соціальної політики Левади В.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Беспавлова С.Г., директора КУ «ЦСП» Комиш-Зорянської СР Лихварь Л.В., завідувача відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Міщенко Я.Г., фахівця із соціальної роботи Кудінової К.М, діловода відділу організаційної та інформаційної роботи Земи А.О., методиста КЗ "ЦКДС" Комиш-Зорянської СР Романько Л.С., начальника СП ВП №2 Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області капітана поліції Левченко Є.П., дільничного офіцера поліції СП ВП №2 Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області лейтенанта поліції Корбута О.І., під час якого були обговорені методи привернення уваги населення Комиш–Зорянської селищної ТГ, щодо недопущення насильства над жінками.