В рамках проєкту «Ноутбук кожному вчителю» 38 педагогів Комиш-Зорянської селищної ради отримали ноутбуки для роботи.

Дата: 03.12.2021 13:08

Вручив комп’ютери освітянам голова селищної ради Ігор Гнатуша та начальник відділу освіти Альона Бузало.

За національною програмою «Ноутбук кожному вчителю»  Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України цьогоріч планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів. На це у держбюджеті було передбачено додаткове фінансування - 1 млрд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

Зокрема, 980 млн грн виділені саме на придбання ноутбуків високої якості на засадах співфінансування. З них 40 519,7 тис. грн - для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти Запорізької області.

Сьогодні ноутбуки, вартість кожного з яких становить 17118  грн, отримали 38 педагогів громади.

-      Подолання наслідків COVID19  носить системний характер і стосується не лише покращення можливостей медичної галузі – постачання кисню, збільшення ліжок, збільшення спроможностей наших лікарень. А й покращення технічних потужностей наших освітніх закладів, що через пандемію змушені опановувати нові форми роботи. Воно відбувається за ініціативи Президента і за участі двох міністерств – Мінцифри та Міністерства освіти. Головне, що ці ноутбуки допоможуть школам надавати послуги на кращому рівні. Немає кращої інвестиції в майбутнє,  ніж інвестиція в освіту, - наголосив селищний голова, вручаючи ноутбуки директорам закладів загальної середньої освіти.  Фото без опису