У неділю, 5 грудня, в Україні відзначають Міжнародний день волонтера.

Дата: 05.12.2021 08:21

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а покликання.

Цього року тема Міжнародного дня волонтера – “Стань волонтером зараз, щоб збудувати краще майбутнє”.

Протягом останніх років українські волонтери долучилися і до боротьби з коронавірусною інфекцією.

Волонтери – це справжній приклад доброти, людяності й безкорисливості. Спасибі вам величезне, нехай усі Ваші добрі справи неодмінно будуть винагороджені.

Україна – єдина країна у світі, де цей день переходить в День Збройних сил, який відзначають 6 грудня. Потужним поштовхом для волонтерського руху в Україні стали Революція Гідності та початок війни на Донбасі. Головним напрямком роботи українських волонтерів стала допомога добровольчим батальйонам та Збройним силам України. На початку війни волонтери забезпечували військових майже всім необхідним — від продуктів харчування, пального, транспорту, медикаментів та одягу до бронежилетів, тепловізорів і навіть безпілотників та спецтехніки.

Привітання з Днем волонтера