Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 15:57

Сьогодні,14 грудня 2021 року на території Кам’янської селищної територіальної громади, був  проведений спільний короткочасний мітинг біля пам’ятного знаку, спорудженого на честь подвигу земляків-чорнобильців, що знаходиться у Парку захисників, поряд із Меморіалом Слави.

До пам’ятного знаку прибули:  Кам’янський селищний голова Борис Ковальчук,  начальник ВП №2 Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області підполковник поліції Василь Заярський, голова ради Більмацької районної громадської організації Асоціації «Ветеранів війни та осіб з інвалідністю внаслідок Чорнобиля Запорізької області» Віктор Марочко та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Представником від Комиш-Зорянської селищної громади була заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Вікторія Левада, яка подякувала   присутнім ліквідаторам за їхній подвиг та побажала міцного здоров’я та довгих років життя.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису