До відома жителів громади!

Дата: 17.12.2021 07:05

Понад 23 роки в області розроблена та успішно діє Цільова регіональна програма «Сільське подвір’я», яка спрямована на поліпшення умов життя громадян, підтримку молодих та багатодітних сімей, часткове розв’язання проблем зайнятості сільських мешканців, підвищення активності громадян у розв’язанні своїх нагальних проблем.

Для реалізації  Програми створено Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

За користування кредитом встановлена плата у розмірі трьох відсотків річних.

Кредит надається позичальнику на термін до 20 років на суму                    400 тисяч гривень.

За час дії Програми жителі нашої громади уклали 15 кредитних договорів на суму 600.00 тис. грн.

У разі зацікавленості ви маєте змогу ознайомитись з умовами дії Програми за посиланнями:

Додаток № 2_2021 ДОГОВІР З ГРОМАДОЮ

Стисла інформація про умови і порядок надання пільгових кредитів за рахунок бюджетних коштів по програмі «Сільське подвір’я»