Привітання голови громади З Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2021 00:30

Фото без опису   Дорогі діти, шановні дорослі!

У грудні до нас приходить найчарівніше свято – День Святого Миколая. Це свято радості, добра.  Всі з нетерпінням, заглядаючи під подушку, сподіваються на приємний і довгоочікуваний сюрприз.

В цей день варто забути про всі невдачі і неприємності і згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.

Прийміть мої найщиріші вітання зі святом. Нехай у вас все буде відмінно. Нехай здоров’я ніколи не підводить вас, нехай життя дарує вам тільки приємні миті. Нехай для смутку не залишиться навіть самого маленького шматочка у вашій долі.

Дай бог вам всього самого найкращого, і якомога менше проблем.

Достатку, затишку та благополуччя!

Селищний голова                         Ігор ГНАТУША