До відома жителів Комиш-Зорянської громади!

Дата: 24.12.2021 13:22

За даними  КНП «Комиш-Зорянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комиш-Зорянської селищної ради в період з 17 грудня по 24 грудня 2021 року медичними працівниками КНП «Комиш-Зорянський Центр ПМСД» відібрано 124 ПЦР тестів для виявлення COVID-19, з них підтверджених – 16 випадків.

Всього за 2021 рік виявлено 660 випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

Станом на 24.12.2021 на території громади 27 жителів хворих на  COVID-19. 25 з них знаходиться на амбулаторному лікуванні, а саме:

• 12 жителів смт Комиш-Зоря;
  • 7 жителів с. Білоцерківка;
  • 6 жителів с. Благовіщенка.

На стаціонарному лікуванні знаходиться 2 хворих (смт Комиш-Зоря – 1,   с. Благовіщенка – 1).