Чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 18.01.2022 19:05

11 січня 2022 року, в режимі онлайн-засідання, відбулося чергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Комиш-Зорянської селищної ради Пологівського  району Запорізької області.

Головуючий на засіданні – селищний голова Ігор Гнатуша. Члени комісії – старости старостинських округів, начальники відділів апарату селищної ради, представники структурних підрозділів району, комунальних підприємств та установ громади.

На засіданні виступив представник Пологівського РУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області, який ознайомив присутніх з першочерговими діями Комиш-Зорянської селищної ради та її підрозділів щодо підготовки та пропуску повені (паводків) на території громади у 2022 році. Також розповів про можливості посилення роботи стосовно попередження виникнення пожеж та загибелі людей на підпорядкованій території.

В ході роботи комісії  підведено підсумки роботи комісії за 2021 рік та затверджено План роботи на 2022 рік.

Затвердили План заходів з питань організації укриття населення на території громади.Фото без описуФото без описуФото без опису