Шановні мешканці Комиш-Зорянської територіальної громади! Вітаю вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!

Дата: 21.01.2022 17:24

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини – в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець.

І хоча тоді цій споконвічній мрії українців – створити міцну державу, бути господарями на своїй землі – не вдалося реалізуватися, ця дата стала символом консолідації нашого народу на всі віки.

Таке ж завдання перед нами ставить сьогодення – об’єднатися навколо ідеалів свободи і демократії, боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає, повернути тимчасово окуповані території до рідного дому.

Тож працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України!

І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

З нагоди свята щиро бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди!

Ми всі одна сім’я,

Єдина ми родина-

Мільйони різних ″я″,

А разом –Україна!

Зі святом всіх – з Днем Соборності України!

З повагою,

Комиш-Зорянський  селищний голова        Ігор ГНАТУША