«Створення житлових умов для ВПО в с. Ланцеве, Пологівський район, Запорізька область (квартири для тимчасового проживання ВПО) / KfW - 16-23-27-001»

Дата: 27.01.2022 09:13

Комиш-Зорянська селищна рада ефективно співпрацює з грантодавцями для залучення європейських коштів у розвиток громади.

В 2019 році громада прийняла участь у конкурсі субпроектів Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) зі створення житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Облаштування житла профінансовано з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через KfW у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій.

Станом на сьогодні завершуються роботи з реконструкції приміщення колишнього дитячого садка в селі Ланцеве. Загальна площа 616,6 м², де облаштовано 12 квартир, з яких 1 квартира для маломобільних груп населення.

Виконано роботи з перепланування приміщення, зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи з використанням енергозберігаючих технологій. Новостворені квартири- це сучасні кімнати з усіма зручностями.

Закінчення першого етапу робіт заплановано на березень 2022 рік.