Маємо якісний і швидкий онлайн-зв'язок

Дата: 28.01.2022 09:16

Завдяки співпраці нашої громади з GIZ в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» отримано сучасну систему для проведення відеоконференцій Logitech GROUP, яку встановлено в Комиш-Зорянській селищній раді для максимально якісного проведення онлайн-заходів.

Встановлене обладнання дозволить оперативно вирішувати робочі питання, створити комфортні умови для спілкування зі співробітниками та партнерами, а також дозволить значно економити кошти і час.

Це особливо актуально сьогодні, в умовах карантинних обмежень, коли більшість зустрічей, семінарів, зборів, нарад проводяться у віддаленому режимі.

Щиро вдячні за постійну плідну співпрацю, завдяки якій, значно покращується діяльність селищної ради та надання послуг населенню.