Шановні жителі смт Комиш-Зоря!

Дата: 08.02.2022 10:22

Фото без опису   Нагадуємо, що рішенням виконавчого комітету від 16.09.2021 р. № 127 комунальним підприємством «Мрія» затверджено тарифи на вивезення твердих побутових відходів на території громади.

Тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів:

– 33.50 грн. без ПДВ з одного мешканця одноквартирного будинку з присадибною земельною ділянкою;

– 25,35 грн. без ПДВ з одного мешканця багатоквартирного будинку.

КП «Мрія» нагадує про необхідність укладання договору на вивезення твердих побутових відходів.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-13600 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Тобто, відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної територіальної громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Адміністративною комісією буде проводитися перевірка наявності договорів на послуги зі збирання та вивезення ТПВ, у разі відсутності договору буде складатися протокол про адміністративне правопорушення.

Абоненти у яких є договір, але не здійснюється оплата зверніться будь-ласка в бухгалтерію КП «Мрія» для уточнення заборгованості та її погашення.

З повагою, адміністрація КП «Мрія»