Вперше відзначили державне свято ДЕНЬ ЄДНАННЯ.

Дата: 16.02.2022 14:24

Відтепер нове державне свято День єднання відзначатимуть щороку 16 лютого в Україні на державному рівні. Відповідний указ виданий Президентом України від 14 лютого 2022 року. Цього дня на центральній площі Комиш-Зорянської селищної територіальної громади відбулося урочисте дійство. Під гімн України майорів Державний Прапор, на інформаційному єкрані відбувалася пряма трансляція з Києва. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова громади Ігор ГНАТУША.

На заході були присутні працівники та депутати селищної ради, представники підприємств, установ, організацій та мешканці громади .

День єднання -це чудова можливість вкотре заявити на весь світ, що українська нація-єдина, а її територія -неподільна.