20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 09:01

У цей день ми згадуємо про тих українців і українок, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час Революції Гідності, згадуємо про тих, хто своїм життям захищав, відстоював права та свободи людини.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об'єднавчих цінностей Революції Гідності.

Це був наймасштабніший протест у новітній історії України, боротьба, що змінила не тільки владу, але й українські серця.

Герої Небесної Сотні – це уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону люди, боролися і віддавали життя заради світлого майбутнього України.

Революція Гідності засвідчила: у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради України як незалежної демократичної держави.

Бережімо у своїх серцях пам'ять про загиблих, будьмо вірними  ідеалам свободи, цінуймо кожну мить життя у незалежній Україні, будьмо гідними відважних Героїв України!