До уваги страхувальників!

Дата: 22.02.2022 15:48

Фото без опису         З 01 березня 2022 року , Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області припиняє свою діяльність.

Виконання функцій та завдань, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 01 березня 2022 року забезпечується Пологівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (обслуговує адміністративні території:  Більмацької селищної, Воздвижівської сільської, Воскресенської сільської, Гуляйпільської міської, Комиш-Зорянської селищної, Малинівської сільської, Малотокмачанської сільської, Молочанської міської, Оріхівської міської, Пологівської міської, Преображенської сільської, Розівської селищної, Смирновської сільської, Токмацької міської, Федорівської сільської територіальних громад).

Консультативну, методичну та інформаційну допомогу від спеціалістів відділення Фонду з питань повідомлення про нещасні випадки, їх розслідування, інших питань охорони праці  та соціального захисту застрахованих осіб можна одержати у Пологівському відділенні Фонду за адресою:

70600, м. Пологи, пров. В. Жуковського, 10  або за телефонами:

телефон: (06165) 23860; факс: (06165) 23189;

Електронна пошта: polo.zp@fssu.gov.ua